КАК ДА РАЗБЕРА КОЙ Е АСЦЕДНТА МИ

КАК ДА РАЗБЕРА КОЙ Е АСЦЕДНТА МИ

Мнениеот NIVMA » 15 Юли 2007, 20:42

ИМЕТО МИ Е НЕДЯЛКА И СЪМ РОДЕНА вЪВ ВЕЛИНГРАД НА 12 август 1973г между 09 и 10часа сутринта
Зодия ЛЪВ съм но не зная кой е АСЦЕДЕНТА МИ
obishaite se
NIVMA
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Nogi » 16 Юли 2007, 22:10

Регистрирай се в http://astro.tondy.com/ Там можеш да намериш не само асцендента си, но и много друга полезна и интересна информация
Преди да поискаш, помисли какво си дал!

слънце Риби, асцендент Козирог, луна Лъв
www.fenix-m.hit.bg
Аватар
Nogi
любител
любител

Re: КАК ДА РАЗБЕРА КОЙ Е АСЦЕДНТА МИ

Мнениеот david » 23 Юли 2007, 22:40

NIVMA написа:ИМЕТО МИ Е НЕДЯЛКА И СЪМ РОДЕНА вЪВ ВЕЛИНГРАД НА 12 август 1973г между 09 и 10часа сутринта
Зодия ЛЪВ съм но не зная кой е АСЦЕДЕНТА МИ

98% вероятно е Асцендента ти да е Везни (ако разбира се не си родена преди 9 часа)

Мисля, че е хубаво да се помага на незнаещите а не да се прехвърлят по разни други, конкурентни сайтове :!:
Слънце в Стрелец, Асц. Везни, Луна в Овен
david
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот diana.krai » 29 Юли 2007, 16:00

Nogi лагодаря за сайта така поне си допълних информацията и подписа де :lol: :oops: То ЕГН-то е виновно :lol: :D
Слънце в Риби:Луна в Близмаци:Асцедент Стрелец.

Научих-че можеш да продължиш напред дълго,след като си решил,че повече не можеш!
Аватар
diana.krai
новопостъпил
новопостъпил

hi!

Мнениеот mira1976 » 01 Авг 2007, 18:25

Moga da ti predloga i dryg sait v koito kato se registrirach ti izpisva : http://www.astroto.com/
Аватар
mira1976
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот vergity » 25 Апр 2008, 22:07

Трябва да знаеш просто точния ти час на раждане,аз също не си го знаех докато не ми каза майка ми,че в колко часа съм родена.И си разбрах асц. така,че ти трябва точен час на раждане :wink:
Аватар
vergity
любител
любител

Мнениеот Небесна » 11 Дек 2008, 23:05

Майка ми ми казваше, че съм родена около 9,00 часа сутринта, а после, че се сменяли двете смени (първата и нощната), а аз зная, че последното става около 7,30. Двоумих се между Овен и Риби и 10 години живях в заблуда като приех, че Асцендентът ми е Риби (изглеждаше ми по-логично). Днес ходих в Общината и си установих истинския час на раждане: 3,40 сутринта. Е-е-е-е-е-е! Какво ще кажете? Не вярвайте на милите си майчици, а проверете в общината. При раждане човек губи представа за времето.

Та моят Асцендент е Стрелец - пак се управлява от Юпитер, но е огнен и екстровертен. Древните твърдят, че когато липсват планети в някой елемент, то Асцендентът го компенсира. Това правило важи за мен. Аз нямам нито една планета в огнен знак, но Стрелец е огнен асцендент. Ура-а-а-а! Досега все съм смятала, че големите промени в моя живот идват по МЦ (Стрелец в бившата карта). А те идвали по Асцендента. Нещата се обърнаха на 90 градуса. Другото хубаво нещо е, че новият ми Асцендент прави секстил с новия МЦ (Везни), което е просто прекрасно, а в старата карта Риби и Стрелец бяха в квадрат. И други положителни неща почвам да откривам. Най-вече силните си страни. Тепърва ще се опознавам астрологично. Направо съм живяла в заблуда цели 10 години.
Нищо не случва на земята, преди да е написано на небето.
Аватар
Небесна
любител астролог
любител астролог

Мнениеот SteeL » 27 Дек 2008, 19:41

ае нз защо но в някои сайтове пише че асцедента ми е "Стрелец"-14.11.1988г. 9:05 сутринта.Някой в крайна сметка може ли да ми каже какъв ми е асцедента,в този сайт ми пише,че асцедента ми е "Скорпион"
Зодия Скорпион,Асцедент Стрелец

Не получава този който има да взема...
SteeL
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот Gorgone » 28 Дек 2008, 14:19

Независимо в кой град в България си роден/а, Асцендентът е Стрелец.
И Луната ти не е в Скорпион, а в Козирог!
Имаш много силно поставени Венера и Марс - и двете планети са в собствен знак и в зоната на ъглите в хороскопа.
Аватар
Gorgone
любител астролог
любител астролог

Мнениеот Gorgone » 28 Дек 2008, 14:21

А подписът ти:

"Зодия Скорпион,Асцедент Скорпион,Слънце във Везни,Луна в Скорпион"

от астрологична гледна точка звучи меко казано абсурдно. :)
Аватар
Gorgone
любител астролог
любител астролог

Мнениеот SteeL » 28 Дек 2008, 21:17

мерси много.А това за планетите Венера-Марс какво ще рече??
Зодия Скорпион,Асцедент Стрелец

Не получава този който има да взема...
SteeL
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот ambela » 01 Фев 2009, 18:41

За новодошлите искам да попитам как да разбера какво означава това МЦ и как разбирате коя луна или кое слънце са на вашият зодиак ?!?!? :oops:
Аз съм Везна с Асцендент Стрелец
Аватар
ambela
новопостъпил
новопостъпил

Мнениеот cherry » 01 Фев 2009, 19:04

[quote="ambela"]За новодошлите искам да попитам как да разбера какво означава това МЦ и как разбирате коя луна или кое слънце са на вашият зодиак ?!?!? :oops:
Аз съм Везна с Асцендент Стрелец[/quote]

МС е върха на 10 дом. извинявай, че не схващам картинката, ама в твоята карта колко Луни и Слънца има :o :!: :?:
Целта не е да твориш като знаеш какво ще стане, а да твориш ВЪПРЕКИ това, като при това се забавляваш с творчеството си и си вадиш поуките в движение! – Сатурн

http://ascension.alle.bg/
Аватар
cherry
професионалист
професионалист

Мнениеот Небесна » 01 Фев 2009, 21:04

ambela написа:За новодошлите искам да попитам как да разбера какво означава това МЦ и как разбирате коя луна или кое слънце са на вашият зодиак ?!?!? :oops:
Аз съм Везна с Асцендент Стрелец

Не можеш да зададеш въпроса така: Коя Луна и кое Слънце са на вашия зодиак.

Във всеки хороскоп се съдържат всички зодиакални знаци (целия зодиак). Хороскопът е моментна снимка на разположението на планетите и светилата в зодиакалните знаци по време на твоето раждане. Хороскопите на отделните хора се различават по това, че в отделните зодиакални знаци са разположени различни планети. Знакът, в който се е намирало Слънцето по време на твоето раждане се нарича ЗОДИЯ. Доколкото разбирам Слънцето е било в зодиакалния знак Везни по време на раждането ти, следователно ти си ЗОДИЯ ВЕЗНИ. Разположението на Луната и на останалите планети могат да се видят в едни специални таблици, наречени ЕФЕМЕРИДИ. Има ги изчислени за минало време, а също така и за бъдеще време (чрез математическо моделиране). Съществуват компютърни програми, които построяват хороскопи, както и сайтове, на които можеш да си построиш сама рождена (натална) карта, наречена още личен хороскоп. Там можеш да си видиш и Луната в кой знак е била разположена, когато си се раждала. Това ще бъде твоя Лунен знак.
Нищо не случва на земята, преди да е написано на небето.
Аватар
Небесна
любител астролог
любител астролог

Мнениеот Player_92 » 08 Мар 2009, 22:22

значи искам да ви попитам понеже съм роден 92 година а четох някъде ,че родените след 79 трябва ако са родени в даден час примерно да се връща един час назад и исках да ви попитам дали е така? Казвам се Георги и съм роден в софия в 13.25 .
СКОРПИОН !!!!
Аватар
Player_92
любител астролог
любител астролог

Мнениеот spm » 06 Май 2009, 11:05

SteeL написа:ае нз защо но в някои сайтове пише че асцедента ми е "Стрелец"-14.11.1988г. 9:05 сутринта.Някой в крайна сметка може ли да ми каже какъв ми е асцедента,в този сайт ми пише,че асцедента ми е "Скорпион"

Независимо в кой град в България си роден/а, Асцендентът е Стрелец.

хм .. това означава ли, че данните, които се получават автоматично (след въвеждане на инфо) от сайта astro5.net, не са коректни ?
Аватар
spm
любител
любител

Мнениеот azzire » 16 Май 2009, 00:25

може ли някои да ми каже какъв е асцедента на човек роден на 6 11 между 8 и 9 сутринта? място на раждане град русе
azzire
наблюдател
наблюдател

Мнениеот edna_jena » 16 Май 2009, 10:38

azzire написа:може ли някои да ми каже какъв е асцедента на човек роден на 6 11 между 8 и 9 сутринта? място на раждане град русе

а година????/ :P
Аватар
edna_jena
любител
любител

Мнениеот azzire » 16 Май 2009, 11:36

edna_jena написа:
azzire написа:може ли някои да ми каже какъв е асцедента на човек роден на 6 11 между 8 и 9 сутринта? място на раждане град русе

мислех че годината няма значение.роден е през 1982г
azzire
наблюдател
наблюдател

Мнениеот edna_jena » 16 Май 2009, 12:14

azzire написа:
edna_jena написа:

мислех че годината няма значение.роден е през 1982г

всъщност няма да :)
но часът има, преди 8:30 ако е роден е асц скорпион
след 8:30 е стрелец
Аватар
edna_jena
любител
любител

Следваща

Назад към Асцендент